1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
marty
Aktiviteti i fundit:
26 Gusht 2019
Anëtarësuar:
11 Korrik 2019
Postimet:
4
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1
Ditëlindja:
21 Nëntor 1979 (Mosha: 40)

Shpërndaje faqen

marty

Anëtar, 40

nese blej nje faqe fb si te sigurohemm para te paguaj qe te dhenat pass etj jane te sakta? pasi kush ma shet ndodhet jasht shtetit. Flm 16 Korrik 2019

marty për herë të fundit ishte:
26 Gusht 2019