1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Markelindd
Aktiviteti i fundit:
9 Prill 2018
Anëtarësuar:
24 Nëntor 2015
Postimet:
26
Pëlqimet:
2
Pikë nga trofetë:
3

Ndjekë 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
11 Korrik 1999 (Mosha: 21)

Shpërndaje faqen

Markelindd

Anëtar, Mashkull, 21

16y 9 Mars 2016

Markelindd për herë të fundit ishte:
9 Prill 2018