1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
marjo123
Aktiviteti i fundit:
23 Korrik 2016
Anëtarësuar:
20 Shtator 2014
Postimet:
169
Pëlqimet:
7
Pikë nga trofetë:
18

Ndjekësit 2

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
22 Mars 1994 (Mosha: 26)

Shpërndaje faqen

marjo123

Anëtar Aktiv, Mashkull, 26

filmapa.fund 27 Korrik 2015

marjo123 për herë të fundit ishte:
23 Korrik 2016