1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Marian
Aktiviteti i fundit:
15 Mars 2020
Anëtarësuar:
28 Mars 2017
Postimet:
123
Pëlqimet:
51
Pikë nga trofetë:
38
Ditëlindja:
12 Janar 1994 (Mosha: 26)

Shpërndaje faqen

Marian

Anëtar Aktiv, 26

edhe une kam pas problemem ne konvertim nga ripple ne nje monedh tjeter por vetem kur ka ngarkesa por naten vone behen pa problem 29 Dhjetor 2017

Marian për herë të fundit ishte:
15 Mars 2020