1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
mandgjini
Aktiviteti i fundit:
15 Dhjetor 2015
Anëtarësuar:
15 Tetor 2015
Postimet:
7
Pëlqimet:
4
Pikë nga trofetë:
3

Ndjekë 1

  1. sg1
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
7 Shtator 1995 (Mosha: 25)

Shpërndaje faqen

mandgjini

Anëtar, Mashkull, 25

mandgjini për herë të fundit ishte:
15 Dhjetor 2015