1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Malsor Buqaj
Aktiviteti i fundit:
23 Shtator 2020
Anëtarësuar:
15 Mars 2020
Postimet:
3
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
3
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
26 Tetor 2000 (Mosha: 19)
Vendndodhja:
Malisheve
Profesioni:
Banka&Sherbime Te Sigurimeve

Shpërndaje faqen

Malsor Buqaj

Anëtar, Mashkull, 19, nga Malisheve

Malsor Buqaj për herë të fundit ishte:
23 Shtator 2020