1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
MaksIm1233
Aktiviteti i fundit:
14 Mars 2020
Anëtarësuar:
5 Dhjetor 2017
Postimet:
50
Pëlqimet:
4
Pikë nga trofetë:
8
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
22 Maj 1994 (Mosha: 27)

Shpërndaje faqen

MaksIm1233

Anëtar Fillestar, Mashkull, 27

"Nobody thinks what I think Nobody dreams when they blink" 21 Shkurt 2018

MaksIm1233 për herë të fundit ishte:
14 Mars 2020