1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
MaJk.
Aktiviteti i fundit:
17 Nëntor 2016
Anëtarësuar:
17 Qershor 2012
Postimet:
577
Pëlqimet:
102
Pikë nga trofetë:
78
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
8 Janar 1991 (Mosha: 32)
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
Prishtinë
Profesioni:
Graphic Designer

Shpërndaje faqen

MaJk.

Anëtar i Njohur, Mashkull, 32, nga Prishtinë

MaJk. për herë të fundit ishte:
17 Nëntor 2016