1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Lycroft
Aktiviteti i fundit:
6 Shtator 2017
Anëtarësuar:
7 Korrik 2017
Postimet:
22
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
3
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
14 Shtator 1999 (Mosha: 21)

Shpërndaje faqen

Lycroft

Anëtar, Mashkull, 21

Lycroft për herë të fundit ishte:
6 Shtator 2017