1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
LuisT
Aktiviteti i fundit:
4 Shtator 2019
Anëtarësuar:
12 Qershor 2018
Postimet:
0
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
0

Ndjekë 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
5 Qershor 2000 (Mosha: 20)
Vendndodhja:
Durres
Profesioni:
Sysadmin

Shpërndaje faqen

LuisT

Mashkull, 20, nga Durres

LuisT për herë të fundit ishte:
4 Shtator 2019