1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
LOST
Aktiviteti i fundit:
3 Dhjetor 2021 në ora 12:01
Anëtarësuar:
9 Tetor 2021
Postimet:
7
Pëlqimet:
2
Pikë nga trofetë:
3
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
15 Mars 1985 (Mosha: 36)

Shpërndaje faqen

LOST

Anëtar, Mashkull, 36

LOST për herë të fundit ishte:
3 Dhjetor 2021 në ora 12:01