1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
LORD
Aktiviteti i fundit:
6 Tetor 2017
Anëtarësuar:
18 Janar 2017
Postimet:
29
Pëlqimet:
9
Pikë nga trofetë:
3
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
12 Gusht 1994 (Mosha: 26)

Shpërndaje faqen

LORD

Anëtar, Mashkull, 26

LORD për herë të fundit ishte:
6 Tetor 2017