1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
lonsey
Aktiviteti i fundit:
16 Maj 2021
Anëtarësuar:
24 Dhjetor 2020
Postimet:
16
Pëlqimet:
4
Pikë nga trofetë:
18
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
23 Maj 1995 (Mosha: 28)

Shpërndaje faqen

lonsey

Anëtar, Mashkull, 28

lonsey për herë të fundit ishte:
16 Maj 2021