1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Aktivitetet e fundit të lojrafati

  1. lojrafati u përgjigjë tek tema Ndihmë Upwork identity verification problem.

    Dergoji nje email para se te besh ndonje veprim qe nuk lejohet nga ana e tyre, pasi te japin ato sugjerimin vazhdo sepas udhezimeve....

    11 Dhjetor 2019 në ora 12:57