1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
lojrafati
Aktiviteti i fundit:
26 Nëntor 2020 në ora 07:04
Anëtarësuar:
14 Dhjetor 2018
Postimet:
190
Pëlqimet:
46
Pikë nga trofetë:
38

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
5 Maj 1981 (Mosha: 39)
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
USA
Profesioni:
Webmaster

Shpërndaje faqen

lojrafati

Anëtar Aktiv, Mashkull, 39, nga USA

Your Best Teacher is Your Last Mistake 22 Janar 2019

lojrafati për herë të fundit ishte:
26 Nëntor 2020 në ora 07:04