1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
lodvaldm
Aktiviteti i fundit:
17 Mars 2016
Anëtarësuar:
25 Korrik 2013
Postimet:
12
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
16
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
21 Qershor 1994 (Mosha: 26)
Vendndodhja:
Tirana, Albania

Shpërndaje faqen

lodvaldm

Anëtar, Mashkull, 26, nga Tirana, Albania

lodvaldm për herë të fundit ishte:
17 Mars 2016