1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members Following Lodvald

 1. dns

  Anëtar i Njohur, Mashkull, 30, nga Inside Gaming
  Postimet:
  753
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  58
 2. ejlona

  Anëtar, 23
  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 3. Erjon.xh

  Anëtar, Mashkull, 28, nga TIRANE
  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
 4. [email protected]

  19
  Postimet:
  0
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 5. gjevor

  Anëtar Aktiv, Mashkull, nga Tirane
  Postimet:
  264
  Pëlqimet:
  91
  Pikë nga trofetë:
  153
 6. igliramaj

  Anëtar Fillestar, Mashkull, 26
  Postimet:
  80
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
 7. Inpu

  Anëtar Aktiv, Mashkull, 30, nga Tirane , Albania
  Postimet:
  274
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  38
 8. Kujtim11

  Anëtar Fillestar, Mashkull, 19
  Postimet:
  63
  Pëlqimet:
  42
  Pikë nga trofetë:
  33
 9. m4t30

  Mashkull, 25
  Postimet:
  0
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 10. marco-reus

  Anëtar, Mashkull, 15
  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
 11. Nickads

  Anëtar, Mashkull, 28
  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 12. Nickmd

  Anëtar Fillestar, Mashkull, 30
  Postimet:
  58
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  33
 13. oo1o

  Anëtar, Mashkull
  Postimet:
  40
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  8
 14. samir12345

  Anëtar, Mashkull, 22
  Postimet:
  48
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  33
 15. sdxgen

  Anëtar
  Postimet:
  14
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  3
 16. Suad

  Anëtar, Mashkull, 23
  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  3
 17. Zikuziku1989

  Anëtar, Mashkull, 31
  Postimet:
  33
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18