1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Lodvald
Aktiviteti i fundit:
28 Korrik 2017 në ora 00:16
Anëtarësuar:
2 Janar 2015
Postimet:
1,842
Pëlqimet:
522
Pikë nga trofetë:
208
Gjinia:
Mashkull
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
Lezhe.
Profesioni:
i pa pun

Shpërndaje faqen

Lodvald

Anëtar Legjendë, Mashkull, nga Lezhe.

Lodvald për herë të fundit ishte:
28 Korrik 2017 në ora 00:16
  1. bastri kelmendi
   bastri kelmendi
   pata deshir me ma dergu linkun e fb te kontaktojm diqka lidhje me faqet
  2. Nickmd
   Nickmd
   Pershendetje Annonymus, kam komunikuar edhe me heret me ty mke ndhihmu rreth disa gjerav, ndoshta po behem i tepert po kisha pas deshir me komuniku diqka rreth adsense nqofse ke mundsi mem shkru. FLM
   1. View previous comments...
   2. Lodvald
    Lodvald
    a po perdor clickjack ?
    30 Janar 2017
   3. Nickmd
    Nickmd
    po me cj kam punu ma heret skam pas problem kurr met njejten metod, e kohen e fundit e kam testu edhe pa cj edhe me cj invalidi i njejt.
    30 Janar 2017
   4. Lodvald
    Lodvald
    clickjack mos perdor se do marrish ban thuj shyqyr se ske marr ban
    31 Janar 2017
  3. Suad
   Suad
   Pershendetje vlla , te lutem me duhet ndihma jote me kontakto ne email [email protected]
   1. Lodvald
    Lodvald
    po fol?
    20 Janar 2017
  4. Al_Kaida
   Al_Kaida
   Jom i Interesun Per Don FanPage
  5. xkujtim
   xkujtim
   mos ki ads me shit o shoq ??
  6. marko bare
   marko bare
   ja si duhet te veproni
   po jap scriptin Me poshte

   1 duhet me pas nje host edhe nje domain

   2 Ne ate host me hap nje folder e zame shembull folderi :// a

   3 ne host hapim nje file 1.html ose si te doni por un i bej 1.html , 2.html per mos me u ngaterru


   a mund ta perdor kete menyre ne blogger blogspot ????
   1. Lodvald
    Lodvald
    eshte e nderlikuar te duhet nje host, pastaj te besh redirect nga hosti ne blogspot.
    14 Tetor 2016
  7. Guxim123
   Guxim123
   a ki naj grup me shit
   1. Lodvald
    Lodvald
    jo
    25 Shtator 2016
  8. Nickads
   Nickads
   vlla a mund te me kontaktosh per skript sepse spo mundem. flm shum
  9. Lodvald
   Lodvald
   Asnje Ndihm nuk jepet ma ne pm.
   1. Pirati A.M dhe Helloworld pëlqejnë postimin.
  10. Albozr
   Albozr
   amun ma qon qat script flm shum nese munesh
  11. Lodvald
   Lodvald
   HOlla
   1. Helloworld pëlqen postimin.
  12. epi
   epi
   cfare faqe eshte kjo me 330K dhe me trego cili eshte cmimi i fundit. jam i interesum me ble fan page me fansa USA kryesisht. klm
 • Loading...
 • Loading...
 • Loading...
 • Rreth

  Gjinia:
  Mashkull
  Ueb Faqeja:
  https://www.asvetnukedi.al/
  Vendndodhja:
  Lezhe.
  Profesioni:
  i pa pun
  CPU:
  intel 4004 740 kHz 4bit
  Pllaka Amë:
  IBM planar
  HDD:
  2.6MB
  RAM:
  Intel 8088 16kb
  Kartela Grafike:
  Dont exist
  Sistemi Operativ:
  MS-DOS
  Monitori:
  IBM
  PSU:
  10 KW

  Firma

  www.generaltricks.com <- tutoriale.

  Ndihma ne PM Veq per antaret qe duket se jan ne nevoj vertet jo per ato qe pyesin per nje tem qe eshte konsumur 100 her ne forum ose qe ka te beje me google adsense pasi eshte be monotoni