1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Lliridon Demi
Aktiviteti i fundit:
25 Korrik 2019
Anëtarësuar:
25 Korrik 2019
Postimet:
0
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
15
Ditëlindja:
3 Shkurt 2002 (Mosha: 17)

Shpërndaje faqen

Lliridon Demi

17

jam i ineresum me ble ni faqe facebook ose instagram me fanca German 25 Korrik 2019

Lliridon Demi për herë të fundit ishte:
25 Korrik 2019