1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
llapiani
Aktiviteti i fundit:
12 Nëntor 2019 në ora 15:18
Anëtarësuar:
14 Tetor 2011
Postimet:
272
Pëlqimet:
41
Pikë nga trofetë:
38
Ditëlindja:
25 Mars 1983 (Mosha: 36)
Vendndodhja:
Berlin
Profesioni:
Fachinformatiker Systemintegration

Shpërndaje faqen

llapiani

Anëtar Aktiv, 36, nga Berlin

Staff Member IT Staff
llapiani për herë të fundit ishte:
12 Nëntor 2019 në ora 15:18