1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
LirimPhotography
Aktiviteti i fundit:
7 Gusht 2020 në ora 14:29
Anëtarësuar:
2 Janar 2016
Postimet:
82
Pëlqimet:
25
Pikë nga trofetë:
28

Ndjekë 2

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
10 Qershor 1999 (Mosha: 21)
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
Gjilan
Profesioni:
Fotografë

Shpërndaje faqen

LirimPhotography

Anëtar Fillestar, Mashkull, 21, nga Gjilan

LirimPhotography për herë të fundit ishte:
7 Gusht 2020 në ora 14:29