1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Lirim H. Muji
Aktiviteti i fundit:
1 Maj 2015
Anëtarësuar:
14 Dhjetor 2014
Postimet:
88
Pëlqimet:
4
Pikë nga trofetë:
8
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
10 Qershor 1999 (Mosha: 24)
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
Gjilan
Profesioni:
Informatik

Shpërndaje faqen

Lirim H. Muji

Anëtar Fillestar, Mashkull, 24, nga Gjilan

Shkarko Lojra > www.gjbiteam2015.blogspot.com 9 Janar 2015

Lirim H. Muji për herë të fundit ishte:
1 Maj 2015