1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
liridon1988
Aktiviteti i fundit:
29 Dhjetor 2018
Anëtarësuar:
13 Mars 2016
Postimet:
2
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
16

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
28 Mars 1988 (Mosha: 30)

Shpërndaje faqen

liridon1988

Anëtar, Mashkull, 30

liridon1988 për herë të fundit ishte:
29 Dhjetor 2018