1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
liridon Rrustemi
Aktiviteti i fundit:
14 Korrik 2014
Anëtarësuar:
20 Qershor 2014
Postimet:
0
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
0
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
21 Korrik 1991 (Mosha: 29)

Shpërndaje faqen

liridon Rrustemi

Mashkull, 29

A ka mundsi mem ndimu dikush,si mundem ta kthej nje faqe qe ma kan vjedhur ne facebook? plzz :( 20 Qershor 2014

liridon Rrustemi për herë të fundit ishte:
14 Korrik 2014