1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
liridon.h
Aktiviteti i fundit:
4 Nëntor 2018
Anëtarësuar:
25 Mars 2016
Postimet:
37
Pëlqimet:
2
Pikë nga trofetë:
23

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
10 Nëntor 1991 (Mosha: 27)

Shpërndaje faqen

liridon.h

Anëtar, Mashkull, 27

liridon.h për herë të fundit ishte:
4 Nëntor 2018