1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Lion
Aktiviteti i fundit:
17 Dhjetor 2018
Anëtarësuar:
30 Gusht 2017
Postimet:
5
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
16

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
16 Shkurt 1993 (Mosha: 30)

Shpërndaje faqen

Lion

Anëtar, Mashkull, 30

Lion për herë të fundit ishte:
17 Dhjetor 2018