1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Linux
Aktiviteti i fundit:
22 Shtator 2017
Anëtarësuar:
13 Shkurt 2017
Postimet:
12
Pëlqimet:
6
Pikë nga trofetë:
3
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
1 Janar 1995 (Mosha: 25)
Vendndodhja:
London, United Kingdom
Profesioni:
Graphic Designer

Shpërndaje faqen

Linux

Anëtar, Mashkull, 25, nga London, United Kingdom

Linux për herë të fundit ishte:
22 Shtator 2017