1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Lindon12
Aktiviteti i fundit:
8 Tetor 2021
Anëtarësuar:
5 Korrik 2017
Postimet:
20
Pëlqimet:
2
Pikë nga trofetë:
3

Ndjekë 2

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
13 Tetor 1998 (Mosha: 24)

Shpërndaje faqen

Lindon12

Anëtar, Mashkull, 24

Lindon12 për herë të fundit ishte:
8 Tetor 2021