1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Lindi29
Aktiviteti i fundit:
22 Nëntor 2017 në ora 17:34
Anëtarësuar:
31 Janar 2017
Postimet:
27
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
28

Ndjekë 2

Gjinia:
Mashkull
Vendndodhja:
Lipjan

Shpërndaje faqen

Lindi29

Anëtar, Mashkull, nga Lipjan

Lindi29 për herë të fundit ishte:
22 Nëntor 2017 në ora 17:34