1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Lindasss
Aktiviteti i fundit:
19 Janar 2018
Anëtarësuar:
18 Janar 2018
Postimet:
1
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
16
Gjinia:
Femër
Ditëlindja:
21 Korrik 1986 (Mosha: 34)

Shpërndaje faqen

Lindasss

Anëtar, Femër, 34

Monetize youtube, rregullat e reja kerkon 1000 sub, te lutem sub. for sub. Ndihmojme njeri tjetrin https://www.youtube.com/c/LindaUK 18 Janar 2018

Lindasss për herë të fundit ishte:
19 Janar 2018