1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Limmy89
Aktiviteti i fundit:
24 Qershor 2019 në ora 02:05
Anëtarësuar:
4 Dhjetor 2016
Postimet:
136
Pëlqimet:
22
Pikë nga trofetë:
28
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
6 Shtator 1989 (Mosha: 29)

Shpërndaje faqen

Limmy89

Anëtar Aktiv, Mashkull, 29

ju pershendes gjithve 6 Dhjetor 2016

Limmy89 për herë të fundit ishte:
24 Qershor 2019 në ora 02:05