1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Leytrim
Aktiviteti i fundit:
26 Janar 2014
Anëtarësuar:
25 Janar 2014
Postimet:
2
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
18
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
11 Shtator 1998 (Mosha: 25)
Vendndodhja:
Skenderaj

Shpërndaje faqen

Leytrim

Anëtar, Mashkull, 25, nga Skenderaj

tung antar te it shqip kam problem me skype po ma qet keshtu ..Null The spercified path does not exist. check the path, and they try again. 25 Janar 2014

Leytrim për herë të fundit ishte:
26 Janar 2014