1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Leutrimi1
Aktiviteti i fundit:
12 Dhjetor 2018 në ora 14:51
Anëtarësuar:
3 Dhjetor 2015
Postimet:
263
Pëlqimet:
61
Pikë nga trofetë:
28
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
30 Shtator 1998 (Mosha: 20)
Vendndodhja:
Prishtine

Shpërndaje faqen

Leutrimi1

Anëtar Aktiv, Mashkull, 20, nga Prishtine

Leutrimi1 për herë të fundit ishte:
12 Dhjetor 2018 në ora 14:51