1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Leotrin
Aktiviteti i fundit:
12 Prill 2020
Anëtarësuar:
20 Janar 2010
Postimet:
27
Pëlqimet:
2
Pikë nga trofetë:
13
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
13 Dhjetor 1989 (Mosha: 31)
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
Struga
Profesioni:
Web Developer

Shpërndaje faqen

Leotrin

Anëtar, Mashkull, 31, nga Struga

Web Developer/Android App Developer/.NET Developer (www.mangosoft.info) 26 Prill 2015

Leotrin për herë të fundit ishte:
12 Prill 2020