1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Leotrimi
Aktiviteti i fundit:
23 Qershor 2022 në ora 14:01
Anëtarësuar:
20 Maj 2019
Postimet:
5
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
11

Ndjekë 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
26 Dhjetor 1993 (Mosha: 28)

Shpërndaje faqen

Leotrimi

Anëtar, Mashkull, 28

Leotrimi për herë të fundit ishte:
23 Qershor 2022 në ora 14:01