1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
leotrim prizreni
Aktiviteti i fundit:
14 Tetor 2015
Anëtarësuar:
1 Tetor 2015
Postimet:
8
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
3
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
2 Dhjetor 1997 (Mosha: 24)

Shpërndaje faqen

leotrim prizreni

Anëtar, Mashkull, 24

leotrim prizreni për herë të fundit ishte:
14 Tetor 2015