1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
leonard19
Aktiviteti i fundit:
12 Tetor 2017
Anëtarësuar:
9 Tetor 2017
Postimet:
9
Pëlqimet:
2
Pikë nga trofetë:
3

Ndjekë 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
10 Korrik 1997 (Mosha: 23)

Shpërndaje faqen

leonard19

Anëtar, Mashkull, 23

leonard19 për herë të fundit ishte:
12 Tetor 2017