1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Leonard Ruci
Aktiviteti i fundit:
19 Janar 2018
Anëtarësuar:
11 Janar 2018
Postimet:
6
Pëlqimet:
3
Pikë nga trofetë:
3
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
12 Korrik 1995 (Mosha: 23)
Vendndodhja:
Elbasan

Shpërndaje faqen

Leonard Ruci

Anëtar, Mashkull, 23, nga Elbasan

Kërkoj të ndihmojë dhe të më ndihmojnë... 13 Janar 2018

Leonard Ruci për herë të fundit ishte:
19 Janar 2018