1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Leon Haziri
Aktiviteti i fundit:
18 Gusht 2018 në ora 13:13
Anëtarësuar:
11 Gusht 2016
Postimet:
6
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
30 Mars 1992 (Mosha: 26)

Shpërndaje faqen

Leon Haziri

Anëtar, Mashkull, 26

Leon Haziri për herë të fundit ishte:
18 Gusht 2018 në ora 13:13