1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
leon ademi
Aktiviteti i fundit:
11 Qershor 2015
Anëtarësuar:
26 Korrik 2014
Postimet:
5
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
16

Ndjekë 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
14 Prill 2000 (Mosha: 22)
Vendndodhja:
Mitrovicë

Shpërndaje faqen

leon ademi

Anëtar, Mashkull, 22, nga Mitrovicë

leon ademi për herë të fundit ishte:
11 Qershor 2015