1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Leo5555
Aktiviteti i fundit:
11 Prill 2021
Anëtarësuar:
8 Prill 2021
Postimet:
8
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
1

Ndjekë 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
2 Dhjetor 1995 (Mosha: 25)

Shpërndaje faqen

Leo5555

Anëtar, Mashkull, 25

Leo5555 për herë të fundit ishte:
11 Prill 2021