1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Leka niti
Aktiviteti i fundit:
20 Dhjetor 2017
Anëtarësuar:
21 Mars 2017
Postimet:
132
Pëlqimet:
8
Pikë nga trofetë:
18

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
12 Dhjetor 1992 (Mosha: 27)

Shpërndaje faqen

Leka niti

Anëtar Aktiv, Mashkull, 27

Ka ndo nje haker ktu te me kontaktoje mua sepse dua nje free boost per fb 25 Mars 2017

Leka niti për herë të fundit ishte:
20 Dhjetor 2017