1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Ledjo Lleshaj
Aktiviteti i fundit:
23 Prill 2018
Anëtarësuar:
1 Prill 2018
Postimet:
2
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
16
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
29 Gusht 2000 (Mosha: 18)

Shpërndaje faqen

Ledjo Lleshaj

Anëtar, Mashkull, 18

Ledjo Lleshaj për herë të fundit ishte:
23 Prill 2018