1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Trofetë e dhënë për ledioballhysa

 1. 10
  I dhënë: 11 Prill 2014

  Urime Ditëlindjen!

  Trofe i dhuruar për çdo anëtar që ka ditëlindjen!

 2. 1
  I dhënë: 5 Prill 2014

  Postimi i parë

  Përgjigju në ndonjërën nga temat e forumit për të arritur këtë trofe.

 3. 15
  I dhënë: 5 Prill 2014

  Facebook

  Lidh llogarin tuaj në Facebook, me llogarin ne ItShqip.com!