1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
ledioballhysa
Aktiviteti i fundit:
19 Prill 2015
Anëtarësuar:
5 Prill 2014
Postimet:
3
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
26
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
11 Prill 1993 (Mosha: 27)
Vendndodhja:
Springfield, Massachusetts

Shpërndaje faqen

ledioballhysa

Anëtar, Mashkull, 27, nga Springfield, Massachusetts

ledioballhysa për herë të fundit ishte:
19 Prill 2015