1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
lazerus
Aktiviteti i fundit:
27 Prill 2019
Anëtarësuar:
7 Shkurt 2017
Postimet:
26
Pëlqimet:
5
Pikë nga trofetë:
13

Ndjekë 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
18 Gusht 1999 (Mosha: 20)

Shpërndaje faqen

lazerus

Anëtar, Mashkull, 20

lazerus për herë të fundit ishte:
27 Prill 2019