1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
lavdim2014
Aktiviteti i fundit:
20 Tetor 2015
Anëtarësuar:
23 Nëntor 2014
Postimet:
230
Pëlqimet:
10
Pikë nga trofetë:
18

Ndjekë 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
20 Korrik 1977 (Mosha: 42)

Shpërndaje faqen

lavdim2014

Anëtar Aktiv, Mashkull, 42

lavdim2014 për herë të fundit ishte:
20 Tetor 2015