1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Lavdim007
Aktiviteti i fundit:
17 Janar 2023
Anëtarësuar:
21 Nëntor 2019
Postimet:
40
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
6
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
20 Maj 1977 (Mosha: 46)

Shpërndaje faqen

Lavdim007

Anëtar, Mashkull, 46

Metatrader5, ban apo sban 30 Shtator 2021

Lavdim007 për herë të fundit ishte:
17 Janar 2023