1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Trofetë e dhënë për Lavdim

 1. 1
  I dhënë: 23 Shtator 2017

  Postimi i parë

  Përgjigju në ndonjërën nga temat e forumit për të arritur këtë trofe.

 2. 15
  I dhënë: 21 Korrik 2017

  Facebook

  Lidh llogarin tuaj në Facebook, me llogarin ne ItShqip.com!