1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Laurent
Aktiviteti i fundit:
1 Shkurt 2022
Anëtarësuar:
1 Dhjetor 2015
Postimet:
9
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
28

Ndjekësit 2

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
22 Gusht 1987 (Mosha: 36)

Shpërndaje faqen

Laurent

Anëtar, Mashkull, 36

Laurent për herë të fundit ishte:
1 Shkurt 2022